Aöf Sınav Giriş Belgesi Çıkartma

Aöf Sınav giriş belgesi çıkartma ve çıktısını almak için öncelikle öğrenci otomasyonuna giriş yapmalısınız. Açık öğretim fakultesi öğrenci otomasyonuna giriş yaptıktan sonra Sınav bilgilerine tıklayarak sınav giriş belgenizin çıktısını alabilirsiniz.

Açık öğretim fakultesi öğrenci otomasyonu adresi ;

https://ogrenci.anadolu.edu.tr/

Yukarıdaki adrese tıklayıp Türkiye Öğrenci Otomasyonuna tıklayınız(Türk bayraklı kısım)

Daha sonra sınav giriş bilgilerine tıklayarak sınav giriş bilgilerinizi görüntüleyebilir yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.


Konu ile Alakalı Diğer Makalelerimiz

Add a comment »6 comments to this article

 1. çok iyi site

  Cevapla

 2. açıköğretim halkla ilişkiler 1. sınıf uygarlık tarihi ve medya sosyolojisi soruları hakkında bilgi verebirseniz sevinirim. iyi çalışmalar

  Cevapla

  • sitemize uygarlık tarihi çalışma soruları eklenmiştir.

   Cevapla

 3. bu nasıl bir iştir ya sınava bir gün kala msj atıyorlar giriş belgenizi çıkartın diye ilk sınvda şifre kullanmadan belgeyi almıstm smdi alamıyorum şifrem olması gerekırmıs ben şifreyi nerden alıcam hafta sonu tövbeya

  Cevapla

  • Pazar günleri de dahil Aöf büroları hizmet vermekte. Şehrinizdeki Aöf irtibat bürosuna başruvun

   Cevapla

 4. Hangi okulda sınava gireceğim?

  Cevapla

Açık Öğretim Fakultesi Hakkında Bilmek istediklerinize Kolayca ulaşabileceğiniz Bir Ortam - Aöfdestek.Gen.Tr
Aöf hakkında bilgiler ve açıköğretim sınavı çıkmış sınav soruları ile açıktan okumayı kolaylaştıracak ipuçlarını paylaştığımız ayrıca video destekli ders konuları paylaştığımız bir portal.Ayrıca Açıköğretim Bölümleri , mezunları ne iş yapar gibi sorularıda cevapladığımız yazılarımızı yine portalımızda bulabilirsiniz.